TERAPIE   SCPR

Soul Communication and Psychospiritual Restoration

Co je terapie SCPR?

Metoda SCPR je jeden z nástrojů osobního rozvoje. Jedná se o velmi účinnou metodu práce s energetickými těly člověka – pomocí kyvadla a sestavy tabulek. Dokáže napravit, odblokovat, harmonizovat a léčit různé oblasti života. Během terapie se komunikuje pomocí Vyššího Já se Zdrojem neboli Stvořitelem. Díky tomu je dosaženo maximální čistoty práce a odpovědí, protože informace dostávám přímo od Zdroje a Vyšší Já mi je následně tlumočí skrze kyvadlo a tabulky.

Jak terapie funguje?

Ve svém podvědomí máme mentální programy, bloky, přesvědčení, které jsou nám skryté, neuvědomujeme si je. Přesto z 90% ovládají náš život. To jak se cítíme, chováme, rozhodujeme se, jednáme, jaké životní situace a lidi máme kolem sebe. Ovládají nás automaticky, neuvědomujeme si je. Většina jich je omezujících, brání nám žít životy, jaké bychom chtěli mít. Způsobují nám různé těžkosti, opakující se problémy. V životě to pak vypadá tak, že vědomou myslí víme, že bychom to chtěli v životě nějak mít, podle sebe. Jenže v životě se nám odehrává opak, máme situace, které nechceme, máme kolem sebe lidi, kteří nám vadí, nechceme s nimi být. Potkávají nás situace které neodpovídají tomu, jaký život bychom chtěli mít. 

Například si opakovaně nacházíme podobné partnery, se kterými řešíme stejné problémy. Nebo si dlouho nemůžeme najít práci jakou bychom chtěli, nebo nám stále chybí peníze, nebo máme různé nemoci. Pak si možná říkáme: „Proč zrovna já pořád dokola řeším tento problém a někdo jiný ne? Proč nemůžu žít to, co chci? 

Při terapii se tyto omezující vzorce doslova vymažou. Odstraní se krunýře vystavěné kolem srdce, propustí se staré zamrzlé emoce z celého těla, které zatěžují váš systém, způsobují různé životní těžkosti. Terapií se přepisuje limbický otisk traumatu ve vašem podvědomí. Pak přichází úleva, život začínáme žít víc podle sebe.

Moje zkušenosti

Během uplynulých 10 let jsem na sobě zkoušela nejrůznější metody terapií. Teprve metoda SCPR mě nadchla svou jednoduchostí a opravdu komplexním využitím. Většinu bloků totiž dokáže vyřešit mnohem efektivněji a rychleji, zároveň i do hloubky.

Aby mohl být člověk dobrým terapeutem a lidem opravdu pomoct, měl by mít nejprve vyřešené své hlavní problémy a metodu se kterou pracuje, mít dobře vyzkoušenou. To je důležité proto, aby na své klienty tyto nezpracované problémy nevědomě nepřenášel. Proto než jsem začala terapie nabízet druhým lidem, chtěla jsem co nejvíce vyřešit svá hlavní témata. Je to pro mě velmi důležité, protože chci mít dobrý pocit z toho, že terapie pomůže klientovi co nejlépe zbavit se trápení a zlepšit tak život.

S metodou mám bohaté zkušenosti od února 2019.  Poskytla jsem více než 700 terapií rúzným klientům, od nejmladších dětí po dospělé a seniory. Reference některých z nich si můžete přečíst dole, na konci stránky.

Je možné řešit mnoho různých obtíží, problémů a nemocí:
 1. problémy ve všech vztazích (partnerských, pracovních, s dětmi, se členy rodiny…),
 2. odstranění příčin stále se opakujících těžkostí ve vztahu (např. stále si hledám partnery/ky se stejnými problémy – nevěra, agresivita, žárlivost, ponižování apod…),
 3. ukončení minulých vztahů, odpojení od bývalých partnerů (je důležité, abychom problémy z minulých vztahů nepřenášeli zbytečně do vztahů nových),
 4. pocity méněcennosti, studu, viny, strachu se projevit, prosadit apod.,
 5. osvobození od žárlivosti, lpění, vyčerpávající snahy mít TO pod kontrolou,
 6. různé závislosti (např. na člověku, jídle, drogách, alkoholu…),
 7. workoholismu, přílišné lpění na práci,
 8. perfekcionismus,
 9. nechuť až odpor k nějaké činnosti (např. k řízení auta, sexu, cvičení, učení se…),
 10. zjistit vhodnost stravy pro zdraví vlastního těla,
 11. různé problémy s jídlem – bulimie, anorexie, obezita…,
 12. psychosomatické problémy a bolesti (např. hlavy, břicha, zad, končetin…),
 13. posttraumatické stresové poruchy,
 14. alergie, ekzémy, astma apod.,
 15. nespavost,
 16. různé strachy a fobie (např. z lidí, výšek, tmy, pavouků, vody, uzavřených prostor, ze smrti…),
 17. traumata spojená se sexuálním zneužitím, ze smrti nejbližších, z rozchodu, rozvodu apod.,
 18. úzkosti, deprese, panické ataky,
 19. únava, vyhořelost, apatie,
 20. poúrazové a pooperační hojení, jeho podpora, urychlení
 21. problémy s otěhotněním, jejich zjištění a harmonizace,
 22. problémy v těhotenství s přijetím dítěte v sobě, s přijetím jeho pohlaví,
 23. strach z potratu, že o miminko přijdu, že ho nedonosím,
 24. strach z porodu,
 25. obavy z toho, až se miminko narodí, jestli zvládnu být matkou,
 26. problémy u miminka – špatně spí, často se budí, trpí nadýmáním, hodně pláče, nechce ani na chvíli spát samo v postýlce apod…,
 27. harmonizace a odblokování čaker,
 28. zjišťování a pročišťování minulých životů.

Je možné také poradit, jak se rozhodnout v životních situacích, abychom se vyhnuli problémům, například:

 1. s kterým partnerem začít vztah a jakému se raději vyhnout, protože bychom s ním měli problémy,
  jakou zvolit vhodnou školu, studium,
 2. kterou práci si vybrat,
 3. kterou koupit nemovitost (pozemek, dům),
 4. vybrat místo nového bydlení,
 5. jaké jsou vhodné doplňky stravy pro mé tělo, abychom zbytečně neinvestovali do těch, které nám nepomohou,
 6. a různá další témata, která vás napadnou…
Před terapií

Při prvním kontaktu si ujasníme, co chcete řešit a co očekáváte.
Než si domluvíme termín terapie, tak si kyvadlem potvrdím, jestli je pro vás vhodná. Výjimečně se může stát, že klient má problém, na který se tato metoda nehodí. Pak je potřeba, aby ho řešil jiným způsobem. Terapie SCPR by v takovém případě byla málo účinná a vy byste zbytečně investovali své peníze. Den před terapií a v den terapie je potřeba se vyhnout užívání alkoholu a jakýchkoli látek měnících vědomí, kouření, káva a běžně užívané léky nevadí. Jinak není potřeba žádná zvláštní příprava.

Jak terapie probíhá?

Při terapii mi přicházejí odpovědi na příčiny vašich problémů skrze kyvadlo a tabulky. Taky se napojuji na Akášické záznamy z éteru, ze kterých čerpám informace pro vás.

Vy můžete během terapie vnímat různé projevy, například jemné tiky a brnění v těle, zívání, pocení, smích… anebo taky vůbec nic. Tyto projevy jsou důsledkem uvolňování zablokovaných energií z těla.  Ať něco cítíte nebo ne, vše je v pořádku a účinek terapie je vždy stejný. Není třeba mít ani obavy z vedlejších účinků, terapie je velmi jemná.
Celá terapie trvá cca 2 hodiny, podle toho, co se řeší.

Pro koho je terapie vhodná?

Pro dospělé
Je vhodná právě pro vás, pokud chcete řešit nějaký problém a chcete v životě změnu.
Platí zde přitom pravidlo, že pokud máte problém například s ponižováním ze strany partnera, není třeba řešit partnera, i když se k vám chová nevhodně. Příčinou jeho chování je vaše nízká sebehodnota, proto si k vám partner toto chování dovolí. Musíte tedy řešit sebe,  svou nízkou sebehodnotu. Až zdravou sebehodnotu získáte, partner bude vnímat vaše hranice a nedovolí si chovat se k vám nevhodně. Místo nízké sebehodnoty si můžete dosadit jakýkoli jiný problém, který vám způsobují ostatní. Jde o to, že každý problém vždy řešíme nejdříve sami u sebe. Změnou uvnitř sebe, ovlivníme změny ve svém okolí.

Pro děti
Terapie je vhodná pro děti už od narození. Nejvhodnější druh terapie pro ně je ve spánku, protože při osobní terapii neudrží být dlouho v klidu. Rodiče nejčastěji řeší u dětí různé opakující se nemoci, problémy s učením, chováním. U miminka pak řeší problémy s tím, že špatně spí, často se budí, hodně pláče, nechce spát samo v postýlce, má problémy s nadýmáním, což pak vede k únavě a vyčerpání maminky. V takovém případě je vhodné zvážit i terapii pro maminku.

Pro domácí zvířata
Nejčastěji jsou to pejsci. Řeší se především různé nemoci nebo problémy s chováním. Například to, že je pes neklidný, neposlouchá, hodně štěká, když je doma sám tak vyje, ničí zařízení bytu, vykonává potřebu doma místo venku atd. Může to být cokoli, co vám vadí. V tomto případě budu potřebovat jejich fotku, abych se na ně mohla napojit.

Kolik terapií budu potřebovat?

Někdy stačí jedna ale většinou je jich potřeba více, v pravidelných intervalech. Záleží na tom, jak moc je problém hluboký.
Všeobecně platí, že pokud jste žili s problémem desítky let, nebo je převzatý od dávných předků z rodové linie,  tak je hluboko zakořeněný v buňkách vašeho těla. Pak se odlupuje po vrstvách a je třeba více terapií, než se vytrhne i s kořeny. 
Po každé terapii je třeba nechat čas, asi 3 týdny, aby změny v energetickém poli člověka mohly doběhnout a integrovat se i do fyzického těla. Proto provedení další terapie je vhodné nejdříve cca za 3 týdny, ale výjimečně i dříve, pokud je problém hluboký.

Co se děje po terapii?

Čištění dobíhá ještě 2-5 dní po terapii. V této době se ve vašem těle ukotvují změny, ke kterým došlo. Abyste tělu pomohli, neměli byste během těchto dnů pít alkohol, užívat omamné látky a psychicky se nevyčerpávat. Vyhněte se řešení náročných konfliktů a dívání se na horory. 

Bezprostředně po terapii klienti většinou popisují pocity lehkosti, vyprázdněné mysli a větší chuti do života. Je taky možné, že se budete cítit unavení, nebo naopak budete mít nárůst energie. Můžete pociťovat změny nálad jako pláč, vnitřní neklid nebo naopak euforii dobré nálady, popřípadě pocit zklidnění, výjimečně mírné bolesti hlavy. Vše je velmi individuální, protože každý člověk je originální a řeší jiný problém. Všechny tyto projevy jsou jen přechodné a během pár dnů vymizí. Je to jen vedlejší projev změn k lepšímu, které u vás proběhly.

Je to jako když hodíte kámen na klidnou hladinu rybníka. Bahno na dně se rozvíří a zakalí vodu, pak chvíli trvá, než se hladina opět zklidní a znovu vyčistí. Tak stejně se při terapii rozvíří energie v těle tím, že se odstraňuje problém. Pár dní potom trvá, než se energie v těle opět zklidní, přeskládá už novým způsobem, a to bez problému, který jsme vyřešili.

Jaké změny můžu po terapiích očekávat?

Výsledky terapie mohou být různé, podle toho, co se řešilo. Nejčastější výsledky klientů:
Dochází k uzdravování fyzického těla a psychických problémů.
Budete častěji zažívat pocity vnitřního klidu, harmonie, naplnění.
Určité životní situace budete vnímat jinak. Třeba člověk, se kterým jste měli problém, vám přestane vadit, nebo se k vám začne chovat lépe, nebo z vašeho života odejde.
Budete se více rozhodovat na základě toho, co chcete, co cítíte, a ne na základě strachu.
Bude k vám přicházet více lepších životních možností a způsobů řešení situací, které jste předtím neviděli.
Nějaká situace se vyřeší snadno způsobem, který by vás předtím vůbec nenapadl.
Objeví se nabídka na lepší práci, nebo nápad na vyřešení nějakého problému.
Upraví se vztahy – některé se zlepší, jiné odejdou, aby uvolnily místo těm, které jsou pro vás více harmonické a v lásce.
Zlepší se intuice, schopnost naslouchání svému vnitřnímu hlasu, který nám vždy radí dobře, ale ne vždy ho slyšíme.
Upraví se váha těla, zmizí nutkavá potřeba se přejídat, nebo se celkově zlepší vztah k jídlu.

Možnosti provedení terapie

            Terapie na dálku                    ve spánku/odpočinku 

Při tomto druhu terapie je tělo v klidu, uvolněné, což umožňuje snadnější odstranění blokujících energií. Jedná se o terapii na dálku, při které se na klienta napojím během doby, kdy bude spát nebo v klidu odpočívat, spánek není nutný. Druhý den pošlu e-mailem podrobný rozpis toho, co se při terapii vyřešilo + zavoláme si a vysvětlím, zodpovím otázky klienta. Tento druh terapie využívá nejvíce klientů jak pro sebe, tak pro své děti (terapie je možná i pro nejmenší děti od 0 měsíců) Délka terapie je 2-3 hodiny, podle toho jak náročné téma se řeší. 

Terapie ON-LINE

Terapie on-line je možná přes Messenger, WhatsApp, Signal, Telegram.  Doba trvání terapie je přibližně 2h, podle náročnosti témat, která se řeší. Po terapii vám vysvětlením vše co se při ní řešilo + pomůžu vám se začleněním změn do běžného života. 

Terapie přes TELEFONNÍ HOVOR

Doba trvání terapie je přibližně 2h, podle náročnosti témat, která se řeší. Po terapii vám vysvětlením vše co se při ní řešilo + pomůžu vám se začleněním změn do běžného života. 

Ceník

Terapie - na dálku, ve spánku / během dne při odpočinku     1800 Kč / 80 EUR

V ceně je úvodní telefonická konzultace  +  provedení terapie  +  podrobný písemný rozbor toho, co se při terapii řešilo, zasílám písemně na e-mail  +  telefonická konzultace po terapii, v délce času jak budete potřebovat (vysvětlení průběhu terapie, zodpovězení vašich otázek a pomoc se zařazením změn do běžného života)

 

Terapie - on-line nebo přes telefonní hovor                   2500 Kč / 110 EUR

V ceně je úvodní telefonická konzultace  +  provedení terapie  +  podrobný písemný rozbor toho, co se při terapii řešilo, zasílám písemně na e-mail  +  telefonická konzultace po terapii, v délce času jak budete potřebovat (vysvětlení průběhu terapie, zodpovězení vašich otázek a pomoc se zařazením změn do běžného života)

 

Energetická očista prostor, nemovitostí                         od 1000 Kč / 42 EUR 

Konzultace - on-line nebo přes telefonní hovor           1000 Kč / 1 hod. / 42 EUR

 

Objednávat se můžete přes:

e-mail:  emiliearesea@centrum.cz  

telefon:  +420 775 608 573

Metodu SCPR zpracoval Ondřej Brož.
Recenze klientů

Milá paní Emilie, píši Vám, abych Vám sdělila, že se mám moooc krásně. V pátek 4. března jsme spolu měly 2. terapii. Na první terapii v únoru jsme spolu řešily téma - hojnost. Mám pocit, že myšlenky, které mi jen tak prolétnou hlavou, aniž bych na nich lpěla nebo se je snažila nějak materializovat, se prostě samy a tak snadno propisují ve hmotě do pár hodin nebo dní…zase jsem se z toho dojala. Je to zázračný čas.
Minulé pondělí jsem se s jednou ženou po ženském kruhu bavila o tom, jak jí tohle taky fungovalo. Zmínila, že jí napadlo, že by chtěla 100 000 Kč a pak jí je opravdu někdo dal. Přišlo mi to v ten moment prostě jen jako možné..že to vlastně dává smysl. Ano, takto to funguje. To bylo celé, co mi proletělo hlavou. Ve středu jsem je dostala taky!! Dostala jsem 100 000 Kč. Wow. Hned ten den jsem jedné paní na ulici s dcerou, které prosily o peníze dala poměrně velkou částku a vehnala jí tak slzy do očí. Byl to silný moment. Bylo krásné, pomoci hned i někomu dalšímu a vlastně ho tím taky šokovat. Prostě to poslat dál.  DĚKUJI Iva

 

Tak to je nářez )))). Cítím se hodně dobře, řekla bych, že po každé terapii u vás je to o kus lepší, dřív jsem se cítila bez energie, nic mě nebavilo, život pro mě neměl smysl. Teď se mi změnil úplně život po všech stránkách. Jsem jak vyměněná, úžasný pocit a cítím jak jsem plná energie. Cítím se víc v klidu, cítím více síly, umím se zase dostat do dostatečného nadhledu vůči všem věcem. Po terapiích vnímám s odstupem času, že se věci daly do pohybu a dost se změnilo, podvědomý strach odešel, něco málo tam ještě je, ale je to nesrovnatelné. Celkově cítím větší svobodu a lehkost v životě. Plní se mi sny. Nemám slov, jsem nadšená. 🙂 Ty terapie jsou prostě třešničkou na dortu, na cestě mého snažení o vědomý a spokojený život, taková sladká odměna za tu dřinu. Umíte poradit před i po terapii. Jsem moc ráda, že vím na koho se vždy obrátit o pomoc na cestě svého růstu. Je to zázrak. 🙂  Jana

 

Nevěřila jsem tomu, že se něco dramaticky změní, ale jak padl 11. den od terapie, tak jsem se začala cítit lépe a začala jsem si uvědomovat spousty věcí. Hlavně se mi podařilo vyhrabat z totální deprese, kdy jsem jenom polehávala a bylo mi všechno jedno a myslela jsem si, že už se z toho nikdy nevyhrabu. Jako kdyby se ve mě něco změnilo a najednou jsem přestala vidět věci tak černě. Začala jsem si uvědomovat, že spoustu problémů mi způsoboval bývalý partner se kterým jsem byla 8 let a přišla jsem mu na to, že mě po celou dobu našeho vztahu podváděl a ještě ze mě tahal peníze. Uvědomila jsem si, že jsem sama v sobě všechno blokovala, abych si zdůvodnila, proč s ním jsem, i když jsem s ním byla nešťastná a šíleně mě energeticky vysával. Cítím, jak se mi daří vymanit z jeho vlivu a být zase sama sebou. Takže z absolutní pasivity začínám po půl roce zase normálně fungovat. Dokonce se mi objevily i dvě nabídky na práci, byla jsem nezaměstnaná. Najednou se to začíná dávat pomalu všechno do pořádku. Jinak i vztah k otci se mi proměnil. Vždycky mě psychicky vydíral, dělal na mě různý nátlak a dost se mnou manipuloval, jak se mu to hodilo. Aktuálně cítím zdravý odstup, že já nejsem zodpovědná za jeho život a už na jeho vydírání neslyším... Takže mám celkově pocit, že mi terapie dost pomohla a nakopla mě správným směrem. Jsem nadšená a chtěla jsem Vám podat zpětnou vazbu. Budu se těšit na další terapii. S pozdravem Radka  (po 1 terapii ve spánku)

 

Zpětná vazba, co se u mě zlepšilo po první terapii: zmizel bezdůvodný smutek, zmírnění pocitu bezdůvodneho strachu, návrat sebevědomí, které se před rokem ze dne na den vytratilo. Za to velké díky ♥ Monika  (po 1 terapii ve spánku)

 

Dnes jsem byla u lékařky na kontrole očí..Paní doktorka mi změnila diagnozu. Už nemám zelený zákal, ale pigmentový, neusazuje se tekutina v oku a nic netlačí na oční nerv. Kapky na snížení očního tlaku mám brát do další kontroly a pak mi budou vysazeny. Doktorka byla překvapena. Chci Vám tímto velice a z celého srdce poděkovat.Cítím se mnohem lépe, mám daleko více energie. Ještě jednou moc děkuji. Iveta  (po 2 terapii ve spánku)